کدهای خطا و ارورهای ماشین لباسشویی مدیا

کدهای خطا و ارورهای ماشین لباسشویی مدیا midea توسط سیستم خودکار دستگاه خرابی در قطعات مختلف را نشان می دهد. این ارورها دارای تنوع زیادی هستند و در مدل های مختلف ممکن است تفاوت های اندکی در آنها وجود داشته باشد. اما تمام آنها اختلال در قطعات داخلی را نشان داده که برخی به تعمیر تخصصی یا تعویض قطعه نیاز دارند تا رفع شوند. در این بخش از آموزش تعمیر ماشین لباسشویی کالاتعمیر، ارورها و کدهای خطا ماشین لباسشویی میدیا و علت رخ دادن هر یک و همچنین راه حل کاربردی برای رفع آنها را بررسی می کنیم.

عیب یابی و رفع کدهای خطا و ارورهای ماشین لباسشویی مدیا

عیب یابی و رفع کدهای خطای ماشین لباسشویی مدیا را می توانید به تکنسین های ما بسپارید تا با کمترین هزینه آنها را رفع نماییم.

02157428

کد خطا E6 ماشین لباسشویی مدیا

اگر آب لباسشویی به اندازه کافی گرم نشود و شستشو با اختلال مواجه گردد، ارور e6 ماشین لباسشویی مدیا روی صفحه نمایش داده خواهد شد. برای رفع این ارور ابتدا باید بررسی کنید که آیا المنت سالم است یا نیاز به تعویض دارد؟ در صورت سالم بودن المنت، برد که از قطعات مهم دستگاه می باشد باید بررسی و عیب یابی شود. دقت داشته باشید بررسی برد نیاز به تخصص بالایی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی دارد.

کد خطا E10 ماشین لباسشویی مدیا

ارور e10 ماشین لباسشویی مدیا در شرایطی بروز می کند که آب به درستی وارد دیگ یا مخزن لباسشویی نشود. خرابی شیر برقی، کم بودن فشار آب ساختمان، گرفتگی در فیلتر آب ورودی، مسدود شدن شلنگ آب ورودی از جمله دلایلی هستند که منجر به اشکال در آبگیری میشود. با بررسی هر یک از این مواد و رفع اشکالات می توانید ارور و کد خطا e10 لباسشویی میدیا را برطرف کنید. دقت داشته باشید که در برخی از مواقع ممکن است برد الکتریکی و هیدروستات نیز دچار اشکال شده باشند. در این شرایط می توانید با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مدیا تماس بگیرید.

ارور E11 ماشین لباسشویی مدیا

اگر سطح آب درون دیگ ماشین لباسشویی بیشتر از مقدار استاندارد افزایش پیدا کند، ارور e11 نمایش داده میشود. چند دلیل مهم برای این قبیل از کدهای خطا و ارورهای ماشین لباسشویی مدیا وجود دارد که مهم ترین آنها عبارتند از:

  • شیر برقی خراب است و نمی تواند ورود آب را به درون دستگاه قطع کند.
  • هیدروستات خراب است و سطح آب را اشتباه اندازه گیری می کند و نیاز به تعویض دارد.
  • برد الکتریکی دارای اختلال است و نمی تواند فرمان قطع شدن را به شیر برقی ارسال کند. بررسی برد نیاز به تخصص داشته و می توانید با تیم تعمیر لوازم خانگی کالاتعمیر تماس بگیرید.

کد خطا E12 ماشین لباسشویی مدیا

در برخی از مدل های ماشین لباسشویی مدیا، بالا آمدن بیش از اندازه آب درون دستگاه با ارور e12 نمایش داده میشود. با بررسی هیدروستات، شیر برقی و برد و عیب یابی آنها می توانید این کد خطا را برطرف کنید.

ارور E21 ماشین لباسشویی مدیا

در شرایطی با کد خطا و ارور e21 ماشین لباسشویی مدیا روبرو خواهید شد که تخلیه بدرستی انجام نشود. به عبارت دیگر، اگر زمان تخلیه ماشین لباسشویی طولانی شد، این ارور را می توانید مشاهده کنید. برای رفع کد خطا e21 لباسشویی میدیا، ابتدا بررسی کنید که آیا فیلتر تخلیه تمیز است و سطح آن دچار گرفتگی نشده است؟ با شستشوی فیلتر می توانید گرفتگی ها را برطرف کنید.
علاوه براین، ممکن است شلنگ تخلیه با پرز و نخ و موارد مشابه دچار انسداد شده باشد و به همین دلیل تخلیه آهسته انجام میشود. با تمیز کردن شلنگ می توانید مشکل را برطرف کنید. خرابی در پمپ تخلیه نیز از دیگر مواردی می باشد که مانع از تخلیه سریع میشود و باید تعمیر یا تعویض شود.

کد خطای E30 ماشین لباسشویی مدیا

یکی دیگر از کدهای خطا و ارورهای ماشین لباسشویی مدیا، ارور e30 می باشد که نشان دهنده باز بودن درب است. ابتدا بررسی کنید که آیا درب بدرستی قفل شده است یا خیر؟ در برخی از مواقع ممکن است لولای درب دچار اشکال شده یا تکه هایی از لباس بین درب گیر کرده است. اگر درب قفل است اما ارور نمایش داده میشود، میکروسوئیچ ها باید بررسی و اتصالات آنها بررسی گردد.

کد خطا E33 ماشین لباسشویی مدیا

ارور e33 ماشین لباسشویی میدیا نشان دهنده خرابی و اشکال در هیدروستات است. این قطعه سطح آب درون دیگ را تشخیص می دهد و بر همین اساس شیر برقی آب را قطع و وصل می کند. در صورت خراب شدن هیدروستات، باید آن را با قطعه سالم تعویض کنید.

ارور E31 ماشین لباسشویی مدیا

در برخی از مدل های ماشین لباسشویی میدیا، خرابی در میکروسوئیچ های درب با ارور e31 نمایش داده میشود. اتصالات میکروسوئیچ به برد را بررسی و در صورت اشکال آنها را رفع کنید. علاوه براین، ممکن است میکروسوئیچ ها خراب شده و نیاز به تعویض دارند.

کد خطا و ارور E34 ماشین لباسشویی مدیا

از دیگر ارورها و کدهای خطا ماشین لباسشویی مدیا می توان به ارور e34 اشاره کرد که نشان دهنده خرابی در ترموستات است. در صورت خراب شدن این قطعه، دمای آب به درستی تشخیص داده نمیشود و ممکن است بیش از اندازه گرم یا سرد شود. با تعویض ترموستات می توانید این ارور را برطرف کنید.

کد خطا E35 ماشین لباسشویی مدیا

خرابی در ترموستات در برخی از مدل های لباسشویی midea با ارور e35 نمایش داده میشود. با تعویض این قطعه می توانید کد خطا را برطرف کنید.

ارور E36 ماشین لباسشویی midea

ارور e36 ماشین لباسشویی مدیا نشان دهنده گرم نشدن آب درون مخزن است. خرابی در ترموستات و تشخیص اشتباه دما و همچنین اشکال در المنت حرارتی می توانند دلیل رخ دادن این خطا باشند. دقت داشته باشید که در برخی از مواقع ممکن است برد دچار اشکال شده و باید توسط تعمیرکار عیب یابی و تعمیر شود.

کد خطا و ارور e40 و e41 ماشین لباسشویی مدیا

برد یکی از اصلی ترین قطعات ماشین های لباسشویی می باشد و در صورت خراب شدن آن، سایر قطعات دستگاه نیز با اختلال مواجه خواهند شد. دو ارور e40 و e41 در ماشین های لباسشویی میدیا نشان دهنده خرابی برد هستند. به دلیل اهمیت بسیار زیاد این ارورها، باید دستگاه را برق جدا کنید و نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید.

ارور e60 ماشین لباسشویی مدیا

یکی دیگر از کدهای خطا و ارورهای ماشین لباسشویی مدیا که اهمیت زیادی دارد، ارور e60 می باشد. این ارور نشان دهنده اشکال در استارت موتور است و باید توسط تعمیرکار با تجربه بررسی و تعمیر شود.

کد خطای e61 ماشین لباسشویی مدیا

خرابی در تاخو موتور و ارسال نشدن سیگنال به برد دو دلیل اصلی برای بروز ارور e61 لباسشویی مدیا می باشند. به دلیل اهمیت زیاد برد و موتور، بلافاصله پس از مشاهده آن باید لباسشویی را از برق جدا کنید و با تعمیرکار تماس بگیرید.

ارور e62 ماشین لباسشویی midea

ارور e62 نیز نشان دهنده اشکال در تاخو موتور می باشد و باید دستگاه توسط تعمیرگاه ماشین لباسشویی به صورت تخصصی عیب یابی و تعمیر شود.

کد خطا و ارور e63 ماشین لباسشویی مدیا

کد خطا و ارور e63 ماشین لباسشویی مدیا یکی دیگر از ارورهای مهمی می باشد که باید بلافاصله رفع شود. چون این ارور به دلیل خرابی موتور رخ می دهد.

ارور e70 ماشین لباسشویی مدیا

ارور e70 در شرایطی بروز می کند که میکروپاور دچار اشکال شده و لباسشویی نیز روشن نمیشود. دستگاه را از برق بکشید و با نمایندگی تعمیرات مدیا تماس بگیرید.

کد خطای e80 ماشین لباسشویی مدیا

در برخی از مدل های ماشین لباسشویی مدیا، عدم ارسال سیگنال به برد الکتریکی با ارور e80 نمایش داده میشود.

ارور e81 ماشین لباسشویی مدیا

ارور e81 لباسشویی مدیا نشان دهنده اشکال در سیم پیچی داخلی دستگاه است و باید توسط تکنسین بررسی شود.

ارور e3c ماشین لباسشویی مدیا

ارور e3c ماشین لباسشویی میدیا در شرایطی بروز می کند که المنت دچار اختلال شده و دمای آب در سطح استاندارد تنظیم نمیشود. علاوه براین ممکن است برد دچار اختلال شده باشد.

کد خطا e92 ماشین لباسشویی مدیا

ارور e92 نشان دهنده خرابی سنسور تشخیص کثیفی آب می باشد و باید قطعه تعویض شود.

کد خطا و ارور E3D ماشین لباسشویی midea

اگر ماشین لباسشویی را مستقیم به پریزر برق متصل می کنید، این ارور را به وفور مشاهده خواهید کرد و به مرور آسیب های جدی به دستگاه وارد میشود. ارور e3d نشان دهنده این است که نوسان برق ورودی به لباسشویی زیاد است و باید به صورت کامل و تخصصی بررسی شود.

کد خطا و ارور e404 ماشین لباسشویی مدیا

یکی دیگر از کدهای خطا و ارورهای ماشین لباسشویی مدیا که خرابی در برد را نشان می دهد، ارور e404 می باشد. با تعمیر تخصصی و بررسی مدارات و اتصالات برد می توان ارور را برطرف کرد.

رفع کدهای خطا و ارورهای ماشین لباسشویی مدیا

برای رفع هر یک از این ارورها می توانید با تعمیرکاران ما در مجموعه کالا تعمیر تماس بگیرید. این خدمات در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران در محل و منزل با کیفیت تضمین شده ارائه می شوند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *