نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ کالاتعمیر در تهران و در محل شما آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر لوازم خانگی سامسونگ (یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، مایکروفر، جاروبرقی، کولر گازی، تلویزیون و…) می باشد. کالاتعمیر با بیش از 400 تکنسین با تجربه و آموزش دیده و تکیه بر 30 سال سابقه کار مفید و بیش از 40 نمایندگی برندهای برتر داخلی و خارجی بهترین سرویس را به شما ارائه می نماید.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

  • تعمیر لوازم خانگی در منزل و محل کار شما.
  • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال سامسونگ.
  • ارائه خدمات در همان روز و در کمتر از چند ساعت.
  • ارائه خدمات توسط تعمیرکارانی که تخصصشان فقط تعمیر لوازم خانگی سامسونگ است.
  • ارائه ضمانت کتبی در فاکتور تعمیرات و خدمات پس از فروش SAMSUNG.

نمایندگی SAMSUNG در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران

نمایندگی کالاتعمیر بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات سامسونگ دارای شعبات متعددی در شمال، غرب، شرق، جنوب و مرکز تهران است که آماده سرویس دهی در سریع ترین زمان ممکن و بهترین کیفیت و قیمت مناسب به همشهریان عزیز می باشد، تعمیرکاران ما تعمیر دستگاه SAMSUNG شما را در محل کار و منزل شما انجام می دهند.

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ تهران

شماره تلفن نمایندگی رسمی تعمیرات سامسونگ در تهران 54837 است. شما در هر منطقه ای در تهران ساکن هستید (شمال، جنوب، شرق، غرب) تنها کافیست با این سامانه تماس بگیرید، سیستم هوشمند ارتباط شما را با نزدیکترین نمایندگی و تعمیرکار به محل شما برقرار می کند. تعمیرکاران ما در همان روز و در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به آدرس شما می رسانند و بلافاصله اقدام به رفع مشکل دستگاه می نمایند.

توجه: تحت هیچ شرایطی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ را به تعمیر کاران عادی و بی تجربه نسپارید تا از هزینه های اضافی و احتمال صدمات جبران ناپذیر جلوگیری شود.


Call Now Button